Post N sty 29, 2006 10:09 pm

REGULAMIN FORUM BRUTAL-DEATH-GRIND

REGULAMIN FORUM BRUTAL-DEATH-GRIND
1.Forum jest miejscem wymiany, poglądów, opinii na dany temat etc. Służy do kulturalnej rozmowy a nie do wyzywania się.
2.Do wyjaśniania prywatnych kwestii pomiędzy użytkownikami służą wiadomości prywatne, a nie publiczne forum. W szczególności punkt ten tyczy się osobistych problemów jednego użytkownika do drugiego.
3.Nie masz nic mądrego do powiedzenia w danym temacie? Nie wypowiadaj się! Wszystkie bezsensowne, nie wnoszące nic do dyskusji posty będą usuwane.
4.Jeżeli coś ci się nie podoba na forum i masz jakąś sprawę do administratora/moderatorów pisz na ten temat w „Sprawach technicznych” a nie w innych działach forum.
5.Jeżeli forum Ci się nie podoba nikt nie zmusza cię abyś na nim pisał. Jeżeli masz jakieś SENSOWNE uwagi patrz punkt wyżej.
6. Posty pisane chamskim, prostackim językiem będą usuwane.
7. Dział „Tematyka dowolna” to nie śmietnik i pewien poziom rozmów powinien zostać tam zachowny.
8.Zakładjąc temat staramy się nadać mu w miarę sensowną nazwę, związaną z jego treścią, tematy w stylu „ja pierdole!”, „kurwa mać” etc będą usuwane.
9.W avatarach, podpisach, czy tez bezpośrednio w tematach nie umieszczamy zdjęć pornograficznych etc.
10.Nie piszemy posta jednego pod drugim, jeżeli zapomniało się czegoś napisać istnieje możliwość edycji własnych postów.
11.Administrator i moderatorzy zastrzegają sobie prawo do kasowania wypowiedzi, przenoszenia ich, oraz usuwania użytkowników z forum.

Za nie przestrzeganie regulaminy administrator będzie wysyłał prywatne wiadomości do użytkowników z informacją o ostrzeniu. 3 ostrzeżenia w ciągu miesiąca = ban. Pierwszy ban będzie banem na nick. Jeśli użytkownik zarejestruje się drugi raz z tego samego IP i po raz drugi zostanie zbanowany, zostaje mu zablokowane IP co wiąże się także nie brakiem możliwości przeglądania forum.