FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Conflagration Webzine

Moderatorzy: Morten, EAT MY SHIT

<<

maki

Post So mar 29, 2008 6:08 pm

Conflagration Webzine

Obrazek

Zapraszamy na stronę Conflagration Webzine
:arrow: www.conflagration.one.pl

=================================================

Ruszyła kolejna inicjatywa w temacie webzinów... Od dłuższego czasu zdecydowanie niewiele się pisze o najbrutalniejszej nucie dlatego warto było się pofatygować i zlepić w miarę rozsądny serwis. Strona jeszcze raczkuje ale już od początku można cieszyć oko materiałami, które wyszły spod naszego pióra dla nieistniejącego już niestety Grindsystem Journal Mag. Tym samym łatwo się domyślić wokół jakiej nuty oscylować będzie obecny serwis.

Oszołomi, którym się nudzi to:
- KWIECIO
- AMON
- MAKI

Zapraszamy wszystkich na stronę oraz do komentowania w tym temacie jej formuły i treści. Wszystkie uwagi są mile widziane !

=================================================
www.conflagration.one.pl
Ostatnio edytowano So kwi 05, 2008 4:36 pm przez maki, łącznie edytowano 1 raz
<<

OrlandoGloom

Post So mar 29, 2008 10:13 pm

powodzenia Maki!
<<

maki

Post So mar 29, 2008 10:42 pm

OrlandoGloom napisał(a):powodzenia Maki!

Dzięki wielkie... Trzeba coś robić żeby zająć głowę...
<<

ironlung

Post N mar 30, 2008 12:13 am

OrlandoGloom napisał(a):powodzenia Maki!

ooo kurwa Chigurh na naszym forum!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Obrazek
<<

OgrishMurotant

Post N mar 30, 2008 9:38 am

jak miło bardzo dobrze i powodzenia :) ja za jakieś 2 tygodnie wydam zina i za jakiś miesiąc będzie gotowy webzin :) więc zawsze można połączyć siły itp ... :)
<<

Small

Post Pn mar 31, 2008 7:54 am

już jestem czytelnikiem ;]
smoke till die
<<

kwiecio

Post Pn mar 31, 2008 12:56 pm

Czekamy na opinie i sugestie nt. strony technicznej i merytorycznej :)
<<

East Clintwood

Post Pn mar 31, 2008 2:26 pm

kwiecio napisał(a):Czekamy na opinie i sugestie nt. strony technicznej i merytorycznej :)

No moim zdaniem technicznie jest bardzo ok, merytorycznie wporządku, dobrze napisane recki, ciekawe wywiady etc. No uważam, że jest lepiej niż na grindsystem.com :)
Nysa Sickness Style
www.myspace.com/sheerhorror
www.myspace.com/visceralinfection
www.metro.nysa.pl <- polecam!
<<

Haemorrhage-gore

Post Pn mar 31, 2008 6:40 pm

no calkiem ladnie i przejrzyscie to wyglada - powodzenia
<<

noiser

Post Wt kwi 01, 2008 3:41 pm

dobra robota, choc sam nie przepadam za idea webzine'ow, ale wydaje mi sie, ze forma papierowa, to juz mimo wszystko troche przezytek, do ktorego lektury coraz mniej osob jest w stanie ruszyc dupsko.
ciekaw jestem czy wersja internetowa wypchnie Strzykawke... (?)
tak dalej, trzymam kciuki za rozwoj :twisted:
Obrazek
<<

Hakim

Post Wt kwi 01, 2008 5:19 pm

noiser napisał(a):dobra robota, choc sam nie przepadam za idea webzine'ow, ale wydaje mi sie, ze forma papierowa, to juz mimo wszystko troche przezytek, do ktorego lektury coraz mniej osob jest w stanie ruszyc dupsko.

e tam, mnie się nie chce czytać webzinów ehehe
<<

tripstench_existence

Post Wt kwi 01, 2008 5:32 pm

też wole papierowe ziny - mimo wszystko powodzenia z webzinem :D .
<<

kwiecio

Post Wt kwi 01, 2008 7:57 pm

tripstench_existence napisał(a):też wole papierowe ziny

A, do Strzykawki na pewno kiedyś wrócę - jak na razie nie za bardzo mi się chce i za dużo mam na głowie, a poza tym małe zainteresowanie, wysyłki pochłaniają sporo czasu, pierdolenie się ze znaczkami, kasa itd. Ale to fajna zabawa, na pewno wyjdzie #6 Syringe, prędzej czy później - choćby to miało nastąpić za 5 lat :D
<<

kwiecio

Post Wt cze 03, 2008 8:17 pm

Odświeżę trochę temat, bo do inicjatywy zina dodaliśmy ostatnio też audycje internetową funkcjonującą pod tą samą nazwą.

Parę osób z forum miało już okazję jej słuchać, do tej pory poszły 3 odsłony. Zapraszam oczywiście na kolejne!
Poniedziałek 20 - 21 - więcej info na stronce...
Wkrótce zapodam jakieś wywiady, jak tylko znajdę chwilę czasu - a jak na razie sporo zróżnicowanej muzy - od Abominable Putridity po Turbonegro i Pana Witka z Atlantydy hehe, do tego niusiki, relacje z gigów, pierdółki itede itepe :D

Jeśli ktoś życzy sobie dostawać sobie przypomnienia o audycji na gadulcu- niech śmiało do mnie podbija! :D gg: 3452675
<<

Deviant

Post Pt lip 18, 2008 5:09 pm

dla mnie też wpytkę, tez nie jestem zwolennikiem webzinów, wolę full oldschool ale na prawdę fajna szata graficzna pare ciekawych wywiadów ( mam nadzieje że będzie wiecej hehe) recenzje itp .Generalnie duuży pluuss!! powodzenia!!
<<

streetcleaner

Post So lip 26, 2008 4:07 pm

fajnie to wszystko sie prezentuje jak na poczatek, zycze powodzenia, bede tu napewno czesto zagladał.
bardzo lubiłem swego czasu braindead do czasu gdy nie zaczeli faworyzowac swoich bandów, ale to tylko nic nie znaczacy farmazon
<<

maki

Post So lis 15, 2008 2:04 pm

mała zmiana.. postawiłem strone na nowym host'cie. linki z końcówką freens nie będą chodzić.

adres dalej pozostaje: conflagration.one.pl

przy okazji przypomnę, że sporo newsów się tu pojawia cały czas. oprócz tego wpadają wywiady i recki więc jest co czytać ;).

trcohę nabić tygodniowo mamy więc polecamy się organizatorom koncertów jako patroni ;). żadnej demówki czy cd od kapeli też nie pozostawiamy bez odzewu ;)
<<

Demanu

Post N gru 07, 2008 11:57 am

Eee tam. pisać nie umiecie :P chujowe to i wole już trwam pooglądać :P A ta audycja to już w ogóle syf. Nie wiem kto to prowadzi ale z dupy. Jakieś gówna same lecą :P

:P :P :P :P :P :P :P :P :P

a tak serio to powodzenia. Czytam od czasu do czasu. Coś tak szczerze widzę, że poza Tobą i Kwieciem to nikt za bardzo się tam nie rozpisuje.

audycja mam na dzieje że będzie w poniedziałek bo tydzień temu w sercu serwera radia zamieszkała czerń i Ty dobrze o tym wiesz.
<<

maki

Post Pn gru 22, 2008 12:23 pm

Nie było tematu osobnego więc tutaj link i UP

:arrow: http://conflagration.one.pl/relacje/14/ ... ack_snake/

relacja z Neolith w krośnie + fotosy
<<

maki

Post Śr kwi 08, 2009 9:24 am

Cały czas dochodzi mnóstwo newsów, mnoży sie recek no i w poczekalni pewnie juz kilkanaście wywiadów.
W niedługim czasie planuję modernizację strony - pod kątem organizacyjnym i wizualnym... Stąd prośba o jakiekolwiek sugestie, w końcu to wszystko dla was :D.

Pochwalę się, że średnia miesięczna statystyka bije koło 3 000 uderzeń na stronie, więc ponownie - jeśli ktoś ma potrzebę promocji to śmiało do nas uderzać.. tutaj niedawno otworzony dział z zasadami współpracy:
http://conflagration.one.pl/wspolpraca/

kiedyś parę osób pisało z chęcią dojścia do składu... Ponieważ mamy to pozostawione jedynie z kwieciem na głowie faktycznie przydałoby się kogoś dorzucić. Nauczeni doświadczeniem z obecną formą współpracy będziemy mieli pewne wymagania co do dyspozycyjności, terminowości itp. Oczywiście poziom merytoryczny tutaj na pierwszym planie. Jeśli ktoś jest zainteresowany to próbki podsyłajcie na: ffdistro@op.pl

Yo!
Ostatnio edytowano Wt lip 14, 2009 8:19 am przez maki, łącznie edytowano 1 raz
<<

maki

Post Śr kwi 29, 2009 8:55 am

Podbijam posta wyżej - to pierwsze primo
drugie primo - wywiad z Zubrowska już wisi:
http://conflagration.one.pl/wywiady/20/ ... _wcale%5D/
<<

maki

Post Wt lip 14, 2009 8:17 am

Wywiad:
Cyjan [Dead Infection 20 lat później]

Białostocka legenda z pewnością nie potrzebuje reklamy - ani tutaj ani w żadnym zakątku naszego globu. Dead Infection to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek. Cyjan odpowiedział nam na kilka pytań, a całkiem ciekawy efekt tej rozmowy przedstawiamy poniżej.

"Nie chciałbym nikomu się narazić w tym momencie, ale takiej szaleńczej publiczności jak w Japonii nie ma chyba nigdzie. Myślałem, że nas rozniosą"

Całość:

http://conflagration.one.pl/wywiady/23/ ... BAniej%5D/
<<

kwiecio

Post Pn lip 20, 2009 3:36 pm

dwa świeżutkie wywiadziki z Cicatrix i Down To Concrete na stronie
<<

maki

Post Pt wrz 04, 2009 9:52 am

Rzeszowski Epitome trochę ostatnio pohałasował w podziemiu. Jesteśmy świeżo po premierze "SupeROTic Experience", niedawno zespół miał też okazję zagrać na Metal Heads Mission z kilkoma gwiazdami sporego formatu. Poniżej Kiszka odpowiedział na kilka pytań. Zapraszamy do lektury.

"Powiem krótko - to wciąż jest Epitome z nowymi muzykami, niektórzy z nich przewijali się już w przeszłości przez zespół. Oczywiście że muzyka się zmieniła. Jeśli są nowi ludzie to wnoszą w zespół coś nowego, czego nie można było usłyszeć na wcześniejszych wydawnictwach."

Całość:
http://conflagration.one.pl/wywiady/26/ ... ormula%5D/
<<

maki

Post Wt lis 03, 2009 8:35 am

Brytyjska scena mocno się rozwija w ostatnich latach. Na pewno jest to podyktowane impulsami wysyłanymi z rynku - modne core`owe odmiany naparzanki zwabiają nie tylko fanów ale i muzyków. W całym natłoku wyrastających kapel ciężko jest jednak szybko się wystrzelić. Ingested skasowało swoim debiutem i sporo zaczęło się o nich mówić. Nowa fala brytyjskiej brutalności od razu znalazła swoje miejsce na scenie. Miejsce u nas również się im należy. Rozmówka z Jay`em poniżej.

http://www.conflagration.one.pl/wywiady ... 5%9Bci%5D/
Następna strona

Powrót do Dyskusje ogólne