FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

kolejna infekcja na kompie

Moderatorzy: Torture, Morten

<<

Faja

Post Pn kwi 16, 2012 7:57 pm

maciaka napisał(a):
Faja napisał(a):
maciaka napisał(a):
Faja napisał(a):W ogóle po cholerę chcesz mieć dźwięk z TV na blugeju?

bo do tego to sluzy miedzy innymi : )

eee teraz ja nie ogarniam Twojej rzeczywistości, napisz co masz i co chcesz osiągnąć to łatwiej będzie coś poradzić

no tak, mam blue ray i do niego glosniki, w tivi jest dzwiek lipa wiec lepiej puscic przez te od blue ray...

No to panie jedyny sposób jaki ja widzę to podłączenie wyjściem słuchawkowym się do wtyku aux na blugeju, chyba że masz wyjście optyczne audio w TV i to samo wejście w BG i tyle.
<<

maciaka

Post Wt kwi 17, 2012 5:11 pm

optycznego niemam w tv, zara obadam i dam znac.
Ecstasy In Pain
<<

maciaka

Post N gru 29, 2013 3:16 pm

Re:

maciaka napisał(a):
ManMadePredator napisał(a):1. Najlepiej jak stworzysz nowy profil, ale wcześniej wyeksportuj sobie zakładki z firefoxa.
2. Następnie usuń wszystkie dodatki i rozszerzenia przeglądarki, które maja związek z searchnu (usuń najlepiej wszystkie toolbary)
3. Zamknij program
4. Uruchom ponownie forefox z parametrem
- dla XP - Start->Uruchom->firefox.exe /Profilemanager
- dla Vista/7 - Start->Wyszukaj->firefox.exe /Profilemanager
5. Stwórz nowy profil, nazwij go jak chcesz i usuń profil default
6. Zaimportuj ponownie zakładki.

Pobierz HijackThis i zrób skana, możesz podesłać na PM wynik to powiem co jeszcze usunąć z autostartu.
Odpal wcześniej wspomniany HirensBoot juz normalnie w windowsie i odpal Malwarebytes, niech sprawdzi dla pewnosci (znajdziesz w Menu HirensBiita)

mam nadzieję że pomoże
:wink:

o, dzieki, takie to proste a jakie skuteczne : )
teraz skanuje Malwarebytes i pozniej zrobie reszte to jak cos to podesle wyniki na PM, thanks man! : )

z kompami to można ojebać, dosłownie. znowu ten sam problem i nie działa ta metoda. jak uruchomić ten menedżer skoro inna opcja na odpalenie tego tez nie działa.
wpisuje firefox.exe -p i nawet "C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" -p i nic.

zamiast menadżera otwiera sie okno główne przeglądarki a te jebane reklamy cały czas są :(
Ecstasy In Pain
<<

ManMadePredator

Post Pn gru 30, 2013 12:43 pm

Re: kolejna infekcja na kompie

Tak dla pewności, manager profili uruchomi się tylko wtedy jeśli wszystkie okna przeglądarki będą zamknięte.
Maybe I'm an idiot, sir, but there's one thing I'm not, sir, and that, sir, isn't idiot.
<<

maciaka

Post Pn gru 30, 2013 10:32 pm

no i w tym był problem jednak nie daje rady, te jebane reklamy mnie wkurwiają, że hej, ledwo był format a tu znowu mrygaja te jebane okienka i poszerzają wybrane www, combofix odpalony, malwarebytes i cały czas są, usunałem mozille, wszystkie pliki, zainstalowałem na nowo i dalej, no kurwa!
Ecstasy In Pain
<<

ManMadePredator

Post Wt gru 31, 2013 10:58 am

Spróbuj jeszcze raz odinstalować FF, potem usuń jeszcze:

(32-bit Windows) C:\Program Files\Mozilla Firefox
(64-bit Windows) C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox
C:\Users\[nazwa użytkownika]\AppData\Local\Mozilla
C:\Users\[nazwa użytkownika]\AppData\Roaming\Mozilla

i jeszcze na wszelki wypadek:
C:\Users\[nazwa użytkownika]\AppData\Local\Temp

AppData jest folderem ukrytym.
Maybe I'm an idiot, sir, but there's one thing I'm not, sir, and that, sir, isn't idiot.
<<

maciaka

Post So sty 04, 2014 12:43 pm

wychodzi na to, że działa. ciekawe przez ile godzin :roll:
Ecstasy In Pain
<<

maciaka

Post Wt sty 21, 2014 4:09 pm

ManMadePredator napisał(a):Tak dla pewności, manager profili uruchomi się tylko wtedy jeśli wszystkie okna przeglądarki będą zamknięte.

Ciekawe czy tym razem bedziesz umial mi pomoc... O ile w ogole mozna.
Tym razem komp sie Po prostu wylaczyl. Czarny ekran, zadnego komunikatu a za ponownym uruchomieniem wita mnie tekst:
Uruchom narzedzie do naprawy systemu lub uruchom System normalnie. Zadna z opcji nie uruchamia lapropa a Po wybraniu pierwszej man tekst dotyczacy CD Rom, dysku twardego i czy jakis magazyn wymienny jest podlaczony.

Stan: 0xc00000e9. wystapil nieoczekiwany blad wejscia/wyjscia.
Ecstasy In Pain
<<

ManMadePredator

Post Wt sty 21, 2014 5:50 pm

Pierwsze co powinieneś zrobić to sprawdzić dysk bo najprawdopodobniej to z nim są problemy. Wcześniej wykonaj kopię danych startując z jakiegoś LiveCD ewentualnie Mini Windows XP który znajdziesz na Hiren's Boot. Sprawdzenie S.M.A.R.T dysku i przeskanowanie go pod kątem błędów pomoże coś więcej na ten temat powiedzieć. Narzędzia do dysku masz również na Hirens, np HDDTune albo Victoria.
<<

maciaka

Post Wt sty 21, 2014 7:32 pm

Na teraz to mam neta tylko w Telefonie wiec chyba nici z naprawy... a te programy o ktorych mowisz sa darmowe w ogole?
PS. Kopii nie potrzebuje. Chce tylko odpalic kompa o ile mozna. Naprawiac czy wymieniac czesci nie bede bo ten lapek ma 4 lata...
Ecstasy In Pain
<<

ManMadePredator

Post Wt sty 21, 2014 10:19 pm

Na początku tego wątku masz linka do obrazu Hiren's Boot, wypalasz go na płycie i z niego bootujesz Mini Windows XP a po odpaleniu masz te wszystkie programy co potrzebujesz. Możliwe, że wystarczy skan dysku żeby do uruchomić, ale na początek wynik z HDD Tune (zakładka health) by sie przydał, żeby pewne rzeczy wyeliminować.
<<

maciaka

Post Cz sty 23, 2014 4:56 am

Dobra. Dzieki za wskazowki. Terz potrzebuje ttylko nagrac ten stuff i bede kombinowal ;)
Ecstasy In Pain
<<

maciaka

Post N sty 26, 2014 5:29 pm

Jeszcze jedno pytanie. My mamy lenovo g 550, mozemy wymienic dysk??
Ecstasy In Pain
<<

maciaka

Post So mar 21, 2015 7:27 am

nie wiem czy ktoś czyta jeszcze to forum ale spróbuje: mam latpop i mam bluray podpięty pod zabytkowy telewizor bez wejścia hdmi. czy mogę laptop za pomocą hdmi podłączyć do stacjonarnego bluray w taki sposób by dźwięk z laptopa szedł przez bluray (bluray posiada hdmi)???

jest to możliwe? czy tylko wtedy kiedy będę miał TV z hdmi i w opcjach ustawie co trzeba???
Ecstasy In Pain
<<

martad

Post Wt kwi 21, 2015 11:42 pm

Moja infekcja to tzw. Delta Search. Przeglądarka jakimś dziwnym trafem sama zainstalowała się, nie mogę jej usunąć ani w ustawieniach przeglądarki ani przez CCleanera. Czy ktoś kiedyś miał tego typu problemy?
Poprzednia strona

Powrót do Tematyka dowolna